Пішоходів у Дніпрі зневажають , бо прибирають сніг лише з проїжджих шляхів, а про людей без автівок і не думають. Такий висновок 9 канал зробив післся спілкування саме з тими, хто пересуватється містом на своїх двох або електротранспортом. Дніпро замело. В наслідок того, що на місто насунувся циклон, сніг йшов більше доби, а в ніч з 22-гого на 23-тє січня взагалі — не перставав. Білий килим глибиною у тридцять сантиметрів розчищали до ранку. У бій зі стихією комунальники використали сотню машин для прибирання снігу. Центральну частину Дніпра, Привокзальну площу та проспекти Гагаріна, Героїв та Поля розчищали спеціальною технікою фірми Керхер. Незважаючи на те, що дороги від снігу звільнили, багато людей не змогли зранку виїхати як власним транспортним засобом, так і громадським. У другій половині дня рух більш-менш налагодився, водії не скаржаться, проте пішоходам в деяких місцях прийшлось йти через замети, торувати доріжки ногами або брати до руки лопати. Містяни розповідають як їм нині пересувається.





