У місті планують ліквідувати незаконні пункти прийому металобрухту. Про це заявив заступник міського голови Михайло Лисенко. Лише за останній місяць близько двохсот осіб затримали під час крадіжки комунальної власності, а саме: люків, ліфтового обладнання, телефонних ліній. Затримання проходили в рамках спільної профілактичної роботи патрульної поліції та комунальних служб міста. Фото деяких затриманих людей Михайло Лисенко оприлюднив на своїй сторінці у фейсбук, зазначає, – у виховних цілях.
Михайло Лисенко – заступник міського голови
70 процентов составляет хищение лифтового оборудования, кабелей, а также люков и 30 процентов кабельной продукции компании “Укртелеком”. Обороты сбавлять никто не собирается, для нас это очень большой ущерб. В принципе только за один месяц городскому бюджету нанесен ущерб на сумму порядка 7 миллионов гривен.
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=SN6qlOjcLy0[/embedyt]





