Вандали зіпсували напис “Я люблю Слобожанське”, який встановили до дня народження селища – 8 вересня 2017 Слобожанському ( колишнє смт Ювілейне) виповнилося 30 років. Місцеві мешканці пригадали: напередодні ці пластикові букви і встановили. ТКонструкція простояла неушкодженою неовго – 5 місяців і 3 днія, підрахувала Віра Касьянова. Вона ж повідомила, що не це не перший “замах” на “освідчення”, і першого вандала швижко знайшли і навіть примусили відшкодувати ремонт:
5 месяцев и 3 дня:) Где – то в ноябре пострадала буква О, её завалили. По записи видеокамеры нашли этого товарища, местный, заплатил штраф. Но то, что произошло сегодня – это уже слишком. надеюсь, вскоре, их имена станут известны…






