З прифронтових територій у Дніпропетровську дитячу клінічну лікарню привезли тринадцять дітей від двох до п’ятнадцяти років. Усі мають складні діагнози, їх будуть уточнювати під час повторного обстеження вже у Дніпрі. У рамках проекту “Допомога йде” діти безкоштовно отримають і планову, і термінову медичну допомогу. З січня минулого року лікарня прийняла з так званої “сірої зони” більше тисячі дітей, із них близько восьми сотень прооперували.





