Активісти Дніпра анонсували інформаційну кампанію “Чоловіки проти насильства”. Спільно з “9 каналом” вони планують зробити кілька соціальних роликів за участі авторитетних дніпрян. А також запрошують всіх бажаючих на семінар 9 і 30 квітня у дніпровське відділенні “Армії Спасіння”. Координатор проекту, Олексій Харламов, зазначає: багато чоловіків не розуміють існування культури насильства в Україні. Тож будуть говорити про присутність цього явища у суспільстві та сімейних стосунках. Додаткову інформацію можна дізнатися у соціальній мережі Фейсбук. Для участі потрібно заповнити форму, натиснувши тут.
Семінарів “Чоловіки проти насильства” буде два – 9 і 30 квітня 2018 року, з 10:00 до 16:30.
Місце проведення: приміщення Відділення Армії Спасіння за адресою: вул. Героїв Крут, 17, Дніпро.
Кінцевий термін подачі заявок 6 та 28 квітня відповідно.





