Зоозахисники Дніпра знімають соціальний ролик за участю поліції, каскадерів і заслуженої артистки України
У дворі управління патрульної поліції триває останній день зйомок соціального ролика про порятунок тварин від жорстоких злочинців. За ініціативою зоозахсників із Товариства “Вірність” небайдужі люди уже вшосте збираються на знімальному майданчику. Режисерка студії “Дванадцятий кадр” Катерина Стрельченко розповідає: цього разу проблему вирішили показати з гумором, у жанрі детективного екшену.
Серед найяскравіших персонажів — бабуся-борчиня за справедливість. Її роль виконує заслужена артистка України Неллі Масальська.
Патрульна поліція Дніпра не вперше бере участь у соціальних роликах. До роботи залучили каскадерів, а також спецпідрозділ тактично-оперативного реагування.
Це не просто злочинці, а так звані перекупники. Зоозахисники кажуть: про їхню негуманну діяльність у суспільстві говорять мало. Тому ролик вирішили присвятити саме цій проблемі.
Пані Валерія підкреслює: важливо, аби люди розуміли, що діяльність цих перекупників є жорстокою і протиправною по відношенню до тварин. Заступник начальника головного управління поліції у Дніпропетровській області Володимир Богоніс розповідає: про перекупників правоохоронці дізналися з початком роботи патрульної поліції. На заяви і повідомлення щодо їхніх злочинів поліція завжди реагувала вчасно.
Ролики Товариства “Вірність” не прив’язані до конкретної місцевості або самих волонтерів — вони є актуальними для будь-якого регіону України. Готове відео зовсім скоро обіцяють опублікувати у мережу Фейсбук. Вона також можливо з’явиться в ефірі місцевих телеканалів.