Кампанію з вибору лікаря в амбулаторіях поновили у Дніпрі

В Україні на початку квітня стартувала медична реформа. Але після затвердження нової електронної бази даних, лікарі почали стикатися з перебоями у роботі системи. Чиновники розповідають: люди скаржилися на різні незручності та переважно лаяли реформу, адже електронним медичним сервісом користуються 55% дніпрян. Тиждень тому кампанію довелося призупинити — пояснили, що систему треба відкоригувати. Поновили роботу електронного сервісу 12 квітня. Тепер знов можна записатися на прийом до лікаря через Інтернет. Також поновилася і кампанія з вибору лікаря первинної медичної допомоги. За перший тиждень реформи оформити контракт зі своїм лікарем встигли понад 800 дніпрян.





