АНД району Дніпра виповнилося 100 років
Соту річницю святкує Амур-Нижньодніпровський район. У 1918 році з декількох селищ на лівому березі Дніпра сформувалося місто Амур-Нижньодніпровськ, а вже згодом воно стало одним із районів тодішнього Катеринослава. З нагоди сторіччя в Амур-Нижньодніпровській раді відбувся урочистий захід. На нього запросили мешканців району, що приклали руку до його будівництва та розвитку. Для них виступили творчі колективи. Були присутні керівники області, міста, районні та міські депутати. Вони привітали мешканців району, ветеранів війни та державної служби зі святом.
Загід Краснов – депутат міської ради, лідер партії «Громадська сила»:
Сегодня мне хочется пожелать нашим жителям АНД района, АНД району добра, здоровья, благополучия и веры. Веры в то, что вместе мы сможем сделать все, решить все проблемы и сделать нашу жизнь более качественной, поднять на более высокий уровень. В этом районе нету двора, нету дома, где «Громадская сила» не пришла с помощью, где «Громадская сила» не знает проблемы этого двора, где мы не оказали помощь, мы везде приходим с помощью.





