21 мая 2018, 18:04

INTERPIPE Dnipro Half Marathon — вдала комунікаційна платформа (КОМЕНТАР)

21 кілометр мокрого асфальту, перекритий центр, 8 тисяч глядачів. Вихідними днями у місті пройшов третій Інтерпайп Dnipro Half Marathon. Учасники вже традиційно змагались за звання найвитривалішого та грошовий приз. Також, окрім підігрівання інтересу до бігу, півмарафон перетворився на своєрідну комунікаційну платформу. Містяни мали змогу взяти участь в естафетах та командних забігах, які б репрезентували їхні компанії, родини або ж громадську позицію.

Постріл із спортивного пістолету сигналізує про старт змагань майже 3,5 тисячам бігунів. Перша дистанція – найдовша, півмарафон, 21 кілометр містом. Тож центр Дніпра на час проведення заходу став вільний не тільки від алкоголю, а і від автомобілів, аби все пройшло безпечно.

Лідери дистанції фінішували десь за годину після старту. Цьогоріч переможці в чоловічому та жіночому заліках встановили нові рекорди. Дар’я Михайлова — швидша на 7 хвилин від рекордсменки 17 року. Сама спортсменка – із Білої Церкви, бігом займається все життя.

Дар’я Михайлова, переможниця напівмарафону серед жінок: «Ты ощущаешь, что ты выиграл полумарафон, где-то метров за 500 до финиша, потому что до этого ты был сосредоточен на беге. Метров за 500 ты такой: «Вау! Я первая!». Раздаёшь приветы. Всё. Счастье».

Організувала півмарафон компанія Run Ukraine, титульним спонсором стала компанія Інтерпайп. Для безпеки та зручності учасників уздовж всього маршруту розставили пункти медичної допомоги. Самих бігунів супроводжували автівки, на яких відраховувався час дистанції. Не підвела і погода – весь час ішов легкий дощ, зате не спекотно.

Борис Філатов, міський голова: «Для спортсменов — это прекрасно. Сейчас прохладно и каждый сегодня может установить свой личный рекорд, тем более, что сам маршрут к этому располагает».

Дмитро Черніцький, генеральний менеджер Run Ukraine: «Кожний в цьому бачить свій сенс. Місто – своє, хтось біжить для власного задоволення, хтось — для рекордів. І це дуже класно, що ця подія об’єднує різних людей з різною метою».

Окрім основної дистанції, учасники мали можливість пробігти естафети на 10, 5 та 2 кілометри. Медики обласної лікарні імені Мечникова взяли участь у 5-кілометровій. Із завданням впоралися за годину сорок п’ять. Отак власним прикладом пропагують здоровий спосіб життя.

Максим Кутовий, травматолог ОКЛ ім. Мечникова: «А всё, что здоровый образ жизни — это профилактика болезней, то, чего мы хотим добиться – здоровой нации в целом. Цель – для себя показать коллективу всему нашему, что это здорово, это возможно. Ну, и мы представляем наш любимую больницу».

Репрезентують себе через біг і учасники руху ООН за гендерну рівність HeForShe. Їхня дистанція – естафета на 10 кілометрів. Команда, яка біжить, складається із двох спорсменів, чия взаємодія передає суть цього руху.

Нарміна Стришенець, спеціалістка з комунікації та адвокації ООН Жінки в Україні: «В равенстве, в паре, всегда проще достичь результата».

Увагу приділили і благодійній складовій. Вперше під час марафону відбувся благодійний Фандрайзинг марафон. Один із проектів, на який збирали кошти – слуховий апарат для слабкочуючої Софії. Вона теж прийшла підтримати спортсменів, які бігли для неї.

Третій півмарафон у Дніпрі пройшов спокійно та організовано. Відзначився дощем і новими рекордами, розквітом корпоративної культури і благодійними починаннями. Із суто спортивної події півмарафон перетворюється на своєрідній майданчик для комунікації. І цим він доводить, що спорт – не тільки про конкуренцію та жагу перемогти. Він іще – про командну роботу.

 

Вибір редакції

31 день, 31 малюнок. Місяць Inktober-2019 добігає кінця (ВІДЕО)

Кожного жовтня митців з усієї планети об’єднує челендж Inktober  — чорнильний жовтень. Задача у всіх одна -  кожного дня створювати

23 Октябрь, 17:41
“Лісова пісня” українською: вистава Дніпровського академічного театру драми і комедії повертається у новому форматі (ВІДЕО)

Прем`єра драми-феєрії російською мовою відбулася у 2016 році. Але приблизно через рік виставу закрили. Тепер театр драми і комедії готовий

23 Октябрь, 17:21
Гімнаст із Дніпра Володимир Костюк переміг у відкритому турнірі ім. Олександр Береша

Дніпрянин Володимир Костюк став переможцем відкритого турніру зі спортивної гімнастики ім. Олександра Береша. Спортсмен став найкращим у багатоборстві серед майстрів

23 Октябрь, 17:01
Прогноз погоди на 23 жовтня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 18:14
У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки

  У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час (після 22:00). Так, 22 жовтня

22 Октябрь, 17:28
Борис Філатов про Держбюджет-2020: до місцевого самоврядування в уряді особливо не дослухаються

Дніпро має песимістичний прогноз на 2020 рік. Це пов’язано з існуючим проєктом нового держбюджету, в якому місцеве самоврядування намагаються «підстригти».

22 Октябрь, 15:10
Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41