“Відсвяткувати Різдво з тими, кого немає поруч” – так звучить гасло подячного молебню. Священнослужителі та дніпряни вдень 7 січня зібралися на Алеї пам’яті, щоб вшанувати загиблих на сході України бійців та привітати вірян, які святкують Різдво за Юліанським календарем.





