Стерилізаційний центр “Зооконтролю” масштабно реконструюють до кінця осені-2019
Перший поверх — операційні, другий — карантин, а третій віддадуть під ігротеку для котів. Таку інфраструктуру незабаром матиме оновлений стерилізаційний центр “Зооконтролю”. Масштабну реконструкцію комунальники запланували на цей рік. Орієнтовно, роботи розпочнуться в травні, а завершаться в листопаді. Їхню вартість іще уточнюють, проте наприкінці минулого року за рахунок спонсорів підприємство вже придбало сучасне медичне обладнання — кардіографи, аналізатори крові, апарати штучної вентиляції легень та УЗД. Власне, сам центр під час реконструкції працюватиме в звичному режимі. Лише за два роки роботи “Зооконтролю” кількість бродячих собак у Дніпрі зменшилася більше ніж вдвічі — з 6 тисяч до 2 з половиною. Такі дані надала міжнародна організація “Animal ID” наприкінці 18-го року.
Михайло Лисенко — заступник міського голови: “Я думаю, через два-три года ситуация с бродячими животными в городе Днепр кардинально изменится. Я думаю, об этой проблеме мы забудем. Причём, ещё раз подчёркиваю: мы занимаемся исключительно возвратным отловом животных, то есть никто животных у нас не усыпляет, никто с животными ничего не делает. Животные стерилизуются , прививаются от бешенства, чипируются и выпускаются в то место, где были отловлены”.





