Більше 2-х годин 19 пасажирів очікували на механічне диво в стінах холодного автовокзалу. Біля нього немає жодного теплого прихистку або хоча б кіоска з чаєм та їжею. Люди навіть спробували допомогти транспорту зрушити з місця, а водій намагався його полагодити, проте марно. Керівництво вокзалу тільки розводить руками, а перевізник, яким є ПП “Автоекспрес-Дніпро”, то ігнорує дзвінки, то переадресовує їх іншим. Нам також додзвонитися до фірми-перевізника не вдалося. Катерина, пасажирка автобуса, цю неприємну історію розповіла своїм підписникам у соцмережі, підтвердила і журналістам “9 каналу”. На вимогу дівчини водій повернув їй частину грошей від вартості квитка, а сама вона рушила в Полтаву автостопом. Решта пасажирів залишилися чекати.
Катерина Кукота — пасажирка: “Нас кормят тем, что “вот-вот”, “вот-вот”. Через полтора часа водитель начал звонить начальству, начальство просто бросает трубку, говорят: «Чини автобус, замены не будет автобуса, следующий автобус в 8 часов вечера». А ТП телефоны, естественно, отключены. Номер частный, который нам дали, девушка тоже бросает трубку — разбираемся. И начальство со станции выходят, сочувствуют нам, поскольку они ничего не могут сделать — они просто подрядчики, так сказать, продают билеты. Всё! Вот сервис, пожалуйста!”
https://www.youtube.com/watch?v=YaP5jeC1iLI&feature=youtu.be





