У найближчі дні очікується значне зростання захворюваності, який до кінця місяця досягне свого піку, почнеться епідемія.

Різке збільшення захворюваності на грип та ГРВІ почнеться з другої половини січня. Про це заявляють фахівці Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Громашевського. Різкий підйом захворюваності на грип та ГРВІ почнеться, коли діти і молодь приступлять до навчання, тобто починаючи з другої половини січня. Таким чином пік епідемії очікується до кінця цього місяця і в лютому. 14 січня школи Одеси та Луцька закрили на тижневий карантин. А минулого тижня через грип карантин в освітніх і лікувальних установах ввели в Чернігові.






