15 січня рятувальники області провели профілактичну бесіду з персоналом Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Під час зустрічі ДСНСники привели приклади пожеж, які трапилися на території області протягом останніх років, а також довели статистику займань у поточному році. Також військовим нагадали правила пожежної безпеки та роз’яснили порядок дій на випадок виникнення пожежі та правила користування вогнегасником. Псля теорії приступили до практики, де кожен з присутніх мав змогу власноруч спробувати за допомогою вогнегасника ліквідувати умовну пожежу.





