Дитячі стоматклініки об’єднали з дорослими. Це дасть змогу ефективно використовувати гроші, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я міської ради Андрій Бабський. Адже раніше дитячі стоматолоії фінансувалися суто бюджетними коштами і не мали змоги заробити. Тоді як дорослі пацієнти платили і платять за послуги. Також відбудеться оптимізація приміщень. Так лікарня на Проспекті Героїв, 22 уже виділяє для дитячої стоматології кабінет. Проте це єдиний випадок переїзду. Нововведення не стосуються, власне, лікарів, скорочення буде відбуватися тільки на управлінському рівні.
https://www.youtube.com/watch?v=uVpPvYfbMe4&feature=youtu.be





