21 Січня 2019, 18:42

Всесвітній день снігу та зимових видів спорту. Як відзначають дніпряни і що треба знати про сніг (ВІДЕО)

Всесвітній день снігу та зимових видів спорту. Як відзначають дніпряни і що треба знати про сніг? Синоптики його прогнозують, діти ним бавляться, його не позбутися, поки не потеплішає. Він може зруйнувати ціле село або забезпечити гарний врожай. В останню неділю січня відзначають Міжнародний день снігу. Він же – Всесвітній день зимових видів спорту. Як відзначити ще одне зимове свято – далі у сюжеті. Всесвітній день снігу відзначають у третю неділю січня. Свято відносно молоде, перші акції почали проводити у 2007 році. Вигадали таке свято задля популяризації зимових видів спорту. Проте сніг у пригоді стає не лише спортсменам.
Н2О, але в твердому агрегатному стані. Такою хімічною формулою бавиться малий Артем. Плани у хлопця грандіозні. Анна, мама Артема: “Так, в нас головне завдання – взяти лопату і копати сніг, і розкопувати весну”.
Сніг не просто забавки, кажуть аграрії. Скільки снігу випаде, коли та як довго пролежить — усе має значення, коли йдеться про гарний врожай.
Вадим Манюк, доцент Дніпровського державного аграрно-економічного університету: “Сніг – це частина екосистеми і від нього залежить буквально все. Важливо, щоб протягом зими не було утворення насту. Якщо утворюється міцний наст, то він не пропускає кисень ні в середині, ні на зовні – рислини задихаються, що може і пересіювати треба. Якщо снігу зовсім немає і плюс – сильні морози, то тоді теж вимезнути все може”.
Професійне свято на лижах відсвяткує Валентин Іванович. Кожного дня чоловік проходить таким чином не менше десяти кілометрів.
Валентин Іванович, дніпрянин: “Кожного року, як тільки сніг – так і виходжу. Це обічні лижі. Для прогулки, для охоти, для здоровя”.
Для того, щоб відсвяткувати День снігу, не обов’язково уміти на лижах чи сноуборді їздити, або ж ковзати на ковзанах. Можна і на санчатах, а для любителів екстриму взагалі – із гірки на пакетику.

Вибір редакції

Виставка на честь двох ветеранів автоспорту відкриється 5 липня в музеї “Машини Часу” в Дніпрі

5 липня в технічно-історичному музеї «Машини часу» відбудеться відкриття виставки «80… два ювілеї… 70», присвяченій ветеранам автоспорту, дніпровцям Станіславу Журавльову

02 Липень, 12:15
Садна, забої голови, внутрішніх органів та черевної порожнини – в Кам’янському 3-річна дитина випала з вікна (КОМЕНТАР)

  Числекні садна, забої голови, черевної порожнини, внутрішніх органів, в тому числі мозку, рвана рана ротової порожнини та контузія обох

01 Липень, 22:01
Кругосвітня подорож, щоб зібрати кошти на перший в Україні реабілітаційний центр (ВІДЕО)

  Починали велопробігом до Берліна, а тепер наважилися на кругосвітню подорож. «Подаруй надію» — проєкт, де батько та син планують

01 Липень, 18:06
Прогноз погоди на четвер, 2 липня. Дніпро і область (ВІДЕО)

Усім привіт! З вами Літній Ед і нам з вами вже час обговорити поведінку погоди у четвер. Ультрафіолетовий індекс тримається

01 Липень, 18:00
Ковток повітря: в обласну лікарню ім. Мечникова продовжують надходити апарати штучної вентиляції легень (ВІДЕО)

Сьогодні це надважливо, адже їх потребують не тільки хворі на COVID-19. Зазвичай штучна вентиляція легень  може мати вирішальне значення і

01 Липень, 16:29
Пандемія коронавірусу в Україні та світі – актуальна інформація (ВІДЕО)

  664 - саме стільки нових випадків коронавірусу зафіксували в Україні за останню добу. З них 32 дітини та 44

01 Липень, 15:53
З Дніпропетровщини до Генічеська з 3 липня поїдуть два потяги

01 Липень, 14:44
У Дніпрі пройшла акція проти призначення Шкарлета очільником МОН (КОМЕНТАР)

Негайно відсторонити з посади нового виконуючого обов’язки міністра освіти України. Цього вимагали активісти у Харкові, Києві, Чернівцях, Львові та Дніпрі. 

30 Червень, 22:56