Про це повідомив її директор Йоар Вікен під час засідання Національної інвестиційної ради України, яке відбулось у межах Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Нові вітряки норвежці планують звести у Запорізькій області в наступні 6-9 місяців. Їхня потужність має становити 800 мегават. Також Україна підписала кредитну угоду по залучення 150 мільйонів доларів у ще один проект NBT – вітроелектростанції «Сиваш». Звести її мають на Херсонщині, загальна вартість проекту – 400 мільйонів доларів.





