На Дніпропетровщині горів Дніпровський коксохімічний завод, є жертви — це п’ятеро працівників, які після чисельних опіків опинилися в реанімації! Крім цього, стихія зруйнувала цех площею понад півтисячі квадратних метрів. Суму збитків та причину займання має встановити спеціально створена слідча комісія. Більше деталей у сюжеті.
http://www.youtube.com/watch?v=8ZZanL4xfNo&width=655&height=500[/embedyt]





