Пригода трапилася у парку імені Глоби. Молодик проплив з десяток метрів задля порятунку тварини. Героєм виявився 23-річний киянин. Він приїхав до Дніпра у справах і випадково опинився на місці події. Каже: чув скавчання, згодом побачив собаку у воді та зрозумів, – зволікати не можна. Із води відважного рятувальника витягли співробітники ДСНС. Песика на ім’я Мотя повернули власниці, а хлопця нагородили за сміливість та героїзм.





