Студенти Української академії лідерства завітали у Дніпро, щоб розповісти містянам про переваги їх програми неформальної освіти. Існує вона вже 4-ий рік. Освітній курс триває 10 місяців — 6 днів на тиждень. До студентських лав академії запрошуються підлітки віком від 16 до 20 років. Зараз в ній навчається 240 студентів — по 40-45 осіб на один осередок. Знаходяться вони в шести містах: Харкові, Києві, Львові, Миколаєві, Чернівцях та Полтаві. Дніпро осередків академії поки не має. Розподіл по кампусах здійснюється випадково. Викладачами є професори найпрестижніших вишів України, доктори наук та навіть випускники Стенфорду. Перелік предметів дуже широкий — від психології до економіки. А ще є різні експедиції закордоном. Щоб вступити в академію треба заповнити анкету, зняти мотиваційне відео чому вирішили вступити та успішно скласти іспити з англійської та загальних знань. Усі витрати на навчання покривають закордонні фонди та Міністерство молоді та спорту України. Навчання не передбачає дипломів чи сертифікатів. Найголовнішим в академії є корисні знайомства та саморозвиток, запевняють самі студенти.
Катерина Ніколаєнко — студентка Української академії лідерства
(“Зараз дуже важливо, насправді, розвиватися, розвивати свої якісь власні навички, власний характер і це дуже важливо, для того щоб в майбутньому мати якісь більший успіх в професії чи створювати якісь проекти, знайомитися з людьми — дуже важливо бути якоюсь особистістю, яка вміє все — комунікувати з людьми, волонтерити, знати якісь дуже базові речі, там, з економіки та релігієзнавства. І це дуже важливо у майбутньому. Саме тому академія дуже багато з цим допомагає.”)
https://www.youtube.com/watch?v=pr9UboAazAM





