Троє поліцейських, поранених під час розмінування на Донеччині, наразі перебувають у реанімації дніпропетровської лікарні імені Мечникова. Наймолодшому з них, Владиславу, видалили уламки з очей. Поки ще невідомо, чи відновлять хлопцю зір. Рятувальник, який знешкоджував небезпечні предмети, внаслідок вибуху загинув на місці. Деталі – далі у сюжеті.
16 лютого поліція Донеччини виявила схрон боєприпасів у нежитловому будинку на виїзді з села Нетайлове Ясинуватського району. Коли знешкоджували небезпечні предмети, стався вибух. Сапер, працівник ДСНС, загинув на місці. Троє поліцейських отримали поранення. Наступного дня їх доставили у дніпропетровську обласну лікарню: двох – потягом, а найбільш тяжкого, Владислава, на ґвинтокрилі. Владу 21 рік, уламки від міни потрапили в очі, розбили плечову артерію. Лікарі кажуть: наразі всі життєві функції відновлені.
27-річний Олександр наразі стабільний. Отримав чисельні поранення кінцівок, тулуба, сильно постраждав низ живота.
У лейтенанта поліції Богдана – проникаюче поранення правого ока. Лікарі вже зробили операцію.
Головний лікар зазначив: керівники поліції забезпечили заклад усім необхідним для лікування своїх підлеглих.
Обставини події встановлюють слідчі, на місці виявили набої, гранати, георгієвську стрічку та російський прапорець.
Крім того, разом з поліцейськими до лікарні поступили двоє бійців з мінно-вибуховими пораненнями черепа.





