
На Дніпропетровщині 18 та 19 лютого рятувальники двічі знешкодили боєприпаси. Так, 18 числа, під час обходу територій у місті Дніпрі по проспекту Богдана Хмельницького, співробітник тамтешнього підприємства знайшов сім предметів, схожих на старі боєприпаси. Вже 19 числа у лісосмузі селища Червоний Ранок місцеві знайшли два снаряди. У селищі рятувальники виявили ще 59 одниць небезпечних знахідок. Група піротехніків в обох випадках снаряди підірвала.





