21 Лютого 2019, 19:01

Підгузки для малюків: благодійники оголошують збір коштів на потреби Будинку дитини (ВІДЕО)

Півтора мільйони гривень на підгузки. Саме стільки за рік витрачає Дніпропетровський спеціалізований будинок дитини. Причому кошти на підгузки з бюджету не виділяють – їх закуповують за рахунок благодійників. Біржа «ДоброДій» оголошує збір грошей для малюків. Чотирирічна Світланка на вихованні у Дніпропетровському спеціалізованому будинку дитини. У дівчинки важка патологія нервової системи, дитина потребує постійного гігієнічного догляду. Щоденна потреба – підгузки.
Наталія Тищенко, дитяча лікарка: “Так как это ребёнок лежачий, чтобы не было пролежней – всё должно быть сухо. А ребёнок свои физиологические потребности не контролирует. И таких детей, как Света, с очень тяжёлой патологией, у нас около десяти”.
Загалом у закладі наразі 105 дітей віком від двох тижнів до чотирьох років. З них 30 – діти з інвалідністю, що їм також необхідний індивідуальний догляд. Деяким змінюють підгузки до шести разів на день.
Наталія Тищенко, дитяча лікарка: “Чтобы обеспечить комфортное их существование, комфортный сон. А если ребёнок у нас выспался, сухой – то и настроение у ребёнка хорошее”.
Без підгузків також неможливі й заняття з реабілітації – масажі, лікувальна фізкультура, робота на спеціальних тренажерах.
Людмила Шепуліна, реабілітологиня «Дніпропетровського спеціалізованого будинку дитини»: “Здесь ковёр, на котором дети учатся и ползать, и переворачиваться. И проводят все подвижные игры. Это в виде трусиков эти памперсы. Они очень удобны для занятий нам, потому что он и в бассейн залезает, и на коня верхом садится. Чтобы они не расстёгивались, не сползали”.
У місяць на всіх виходить більше восьми тисяч підгузків. Закласти їхню вартість у бюджет неможливо – у протоколі ведення дітей такого товару взагалі не передбачено, розповідає головна лікарка Анжела Чучва.
Анжела Чучва, головна лікарка: “Памперси ми отримуємо тільки за рахунок благодійної допомоги. І ми дуже вдячні всім людям, які опікуються нашими малюками”.
Біржа благодійності «ДоброДій» відкрила збір коштів – якщо вдасться зібрати 60 тисяч гривень, у малюків буде місячний запас підгузків.
Дар’я Шевченко, керівниця Біржи благодійності «ДоброДій»: “Можно поддержать нас на сайте 248.dp.ua, а также можно принести памперсы размер 4 и 4+ по адресу: город Днепр, площадь Троицкая, 3”.
Автор – Георгій Марков Камера – Тарас Іванов

Вибір редакції

Регіональна Дніпропетровська комісія з ТЕБ і НС дозволила пом’якшити карантин в області

Регіональна комісія з ТЕБ і НС дозволила пом’якшити карантин в області.  

04 Червень, 22:11
Підготовку проекту модернізації міжнародного аеропорту в Дніпрі потрібно пришвидшити

Підготовку проекту модернізації міжнародного аеропорту в Дніпрі потрібно пришвидшити, щоб вже цього року розпочати будівельні роботи. Про це заявив міністр

04 Червень, 21:48
Анонім погрожував вибухами та зумисним зараженням COVID-19 (коментар)

На електронну пошту різних спецслужб прийшов лист про те, що нібито анонім заклав бомби по всьому місту. У повідомленні сказано,

04 Червень, 21:43
З 4 по 6 червня надзвичайники проведуть санобробку вулиць у найбільших містах Дніпропетровщини (КОМЕНТАР)

З 4 по 6 червня надзвичайники планують провести санітарну обробку вулиць у найбільших містах Дніпропетровщини. Для цього за рахунок обласного

04 Червень, 20:52
У зоозоні Павлоградського хімзаводу у пари бізонів народилося дитинча (КОМЕНТАР)

В зоозоні Павлоградського хімзаводу у пари бізонів народилося дитинча   Заповідник хімзаводу, де живуть близько 200 різних тварин, днями поповнився

04 Червень, 19:39
Легенда про жасмін. Прогноз погоди на 5 червня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

Легенда про жасмін. Прогноз погоди на 5 червня, п'ятницю. Дніпро і область  

04 Червень, 17:45
Утилізація ракетного палива радянських міжконтинентальних ракет у Павлограді — відбудеться (ВІДЕО)

Утилізація ракетного палива радянських міжконтинентальних ракет у Павлограді — відбудеться. Більше 133 мільйонів гривень з резервного фонду виділили на утилізацію

04 Червень, 17:42
Підготовку проекту модернізації міжнародного аеропорту в Дніпрі потрібно пришвидшити, – міністр інфраструктури

Підготовку проекту модернізації міжнародного аеропорту в Дніпрі потрібно пришвидшити, щоб вже цього року розпочати будівельні роботи. Про це заявив міністр

04 Червень, 17:28