21 февраля 2019, 19:01

Підгузки для малюків: благодійники оголошують збір коштів на потреби Будинку дитини (ВІДЕО)

Півтора мільйони гривень на підгузки. Саме стільки за рік витрачає Дніпропетровський спеціалізований будинок дитини. Причому кошти на підгузки з бюджету не виділяють – їх закуповують за рахунок благодійників. Біржа «ДоброДій» оголошує збір грошей для малюків. Чотирирічна Світланка на вихованні у Дніпропетровському спеціалізованому будинку дитини. У дівчинки важка патологія нервової системи, дитина потребує постійного гігієнічного догляду. Щоденна потреба – підгузки.
Наталія Тищенко, дитяча лікарка: «Так как это ребёнок лежачий, чтобы не было пролежней – всё должно быть сухо. А ребёнок свои физиологические потребности не контролирует. И таких детей, как Света, с очень тяжёлой патологией, у нас около десяти».
Загалом у закладі наразі 105 дітей віком від двох тижнів до чотирьох років. З них 30 – діти з інвалідністю, що їм також необхідний індивідуальний догляд. Деяким змінюють підгузки до шести разів на день.
Наталія Тищенко, дитяча лікарка: «Чтобы обеспечить комфортное их существование, комфортный сон. А если ребёнок у нас выспался, сухой – то и настроение у ребёнка хорошее».
Без підгузків також неможливі й заняття з реабілітації – масажі, лікувальна фізкультура, робота на спеціальних тренажерах.
Людмила Шепуліна, реабілітологиня «Дніпропетровського спеціалізованого будинку дитини»: «Здесь ковёр, на котором дети учатся и ползать, и переворачиваться. И проводят все подвижные игры. Это в виде трусиков эти памперсы. Они очень удобны для занятий нам, потому что он и в бассейн залезает, и на коня верхом садится. Чтобы они не расстёгивались, не сползали».
У місяць на всіх виходить більше восьми тисяч підгузків. Закласти їхню вартість у бюджет неможливо – у протоколі ведення дітей такого товару взагалі не передбачено, розповідає головна лікарка Анжела Чучва.
Анжела Чучва, головна лікарка: «Памперси ми отримуємо тільки за рахунок благодійної допомоги. І ми дуже вдячні всім людям, які опікуються нашими малюками».
Біржа благодійності «ДоброДій» відкрила збір коштів – якщо вдасться зібрати 60 тисяч гривень, у малюків буде місячний запас підгузків.
Дар’я Шевченко, керівниця Біржи благодійності «ДоброДій»: «Можно поддержать нас на сайте 248.dp.ua, а также можно принести памперсы размер 4 и 4+ по адресу: город Днепр, площадь Троицкая, 3».
Автор — Георгій Марков Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10
Прогноз погоди на вихідні, 19 та 20 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Октябрь, 17:32
Наприкінці літа в українських містах з’явилися патрулі озброєних військовослужбовцівю. Чи варто чогось боятися? (ВІДЕО)

  Військові у місті. Наприкінці літа в містах України з'явилися патрулі озброєних військовослужбовців. Тоді соцмережами ширилися різноманітні припущення. Втім, реальність

18 Октябрь, 17:30
Лікувальні заклади Дніпра отримали гуманітарний вантаж від благодійних організацій США

Першу частину гуманітарної допомоги із медичними матеріалами від міжнародних благодійних організацій «ROCMaidan» та «InterVol» передали шістьом закладам Дніпра. Увесь вантаж

18 Октябрь, 16:24
Санітарні групи винесуть речі з аварійного гуртожитку “Дніпровської політехніки”. Але студентів це не влаштовує (КОМЕНТАР)

Студенти “Дніпровської політехніки” 17 жовтня вдень зібралися під міською радою — вимагали дозволу зайти в будівлю аварійного гуртожитку номер 2,

17 Октябрь, 22:40
Нові аспекти системи закупівель «Прозорро» — у Дніпрі провели семінар для бізнесу (КОМЕНТАР)

  Нові можливості для бізнесу. У Дніпрі на семінарі для підприємців обговорили зміни у системі "Прозорро". 16 жовтня президент України

17 Октябрь, 22:30
Стрілянина у Дніпрі: вбито 27-річного чоловіка. Підозрюваних осіб доправии до поліції (коментар)

17 жовтня на Набережній Заводській обстріляли автомобіль Mercedes.  За кермом був чоловік 1992 року народження. Він загинув на місці. Стало

17 Октябрь, 20:22
Комплекти нового бойового одягу подарували представникам добровільних пожежних команд (ВІДЕО)

Добровільні пожежні команди Дніпропетровщини тепер і навчені, і одягнуті. Комплекти нового бойового одягу  представникам добровільних пожежних команд подарували польські колеги. 

17 Октябрь, 17:51