22 Лютого 2019, 16:36

21 лютого у Дніпрі відкрилася ХХ фотовиставка газети «День»

Це – близько 200 професійних і аматорських світлин, що розповідають про настрої та очікування українського суспільства у минулому році. Традиційно свій тур українськими містами експозиція розпочинає саме з Дніпра. Уже третій рік поспіль виставку проводять у рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця».
«Ми давно та плідно співпрацюємо з газетою «День». Для міста важливо, що ці щорічні фотовиставки починаються саме у Дніпрі – уже втретє. Це знаково, адже показує свідому інформаційну та редакційну політику видання. Крім того, з газетою «День» ми тривалий час співпрацюємо щодо оновлення книжкових фондів муніципальних бібліотек. Це – література, що допомагає сформувати правильний погляд на історію. Також газета видала окремий журнал – «Маршрут № 1. Дніпро». Він популяризує Дніпро, показує його не лише як новий туристичний маршрут, а й як місто, що відіграє центральну роль у житті країни, її новітній історії. Це багато про що говорить. Тож ми продовжуватимемо співпрацю», – зазначив Борис Філатов.
У спецвипуску глянцевого журналу «Маршрут № 1. Дніпро» зібрано матеріали про життя Дніпра, його перспективні туристичні та інвестиційні проекти, зокрема, індустріальний парк Innovation Forpost. Тут також можна почитати розповіді про місто від його неординарних мешканців та знайти путівники архітектурними, історичними, природними пам’ятками. Придбати «Маршрут № 1. Дніпро» можна в кіосках преси. Загалом традиційні фотоекспозиції «Дня» – це світлини, що відображають знакові події життя України. Цього року аматори та професійні фотографи працювали над темою «Фото першої шпальти», тож усі знімки мають яскраві публіцистичні акценти.
«Фотовиставка газети «День» – одне з улюблених дітищ видання. Ще на початку була ідея заснувати рух якісної фотографії – як іще одного способу довірливого спілкування з читачами. Цьогорічні фотографії надзвичайно важливі. Це те, що газета може зробити для своїх читачів. Щоб ми були солідарні, відчували відповідальність за те, що відбувається в країні», – повідомила головний редактор газети «День» Лариса Івшина.
Вона також подякувала Борису Філатову за підтримку ініціатив видання. Так, шкільні та масові бібліотеки міста отримають примірники видання «AVE. До 100-ліття Гетьманату Павла Скоропадського».
«Це чудово, що в бібліотеках з’явиться література, яка розкриває такі важливі історичні теми. Загалом я всім раджу не лише читати, а й обов’язково прийти й побачити світлини фотовиставки «Дня». Вони вражають. Це – не банальна галерея. Кожне фото – ніби вікно у чиєсь життя, у різні долі різних людей», – поділилася враженнями гостя виставки пані Тетяна.
Побачити унікальні знімки в Музеї українського живопису (площа Троїцька, 5А, 2-й поверх, час роботи – з 10:00 до 18:00) всі охочі зможуть з 22 лютого по 14 березня. Вхід вільний.

Вибір редакції

Акцію, присвячену боротьбі з курінням, провели в центрі Дніпра (КОМЕНТАР)

Шкода здоров'ю за привабливою обгорткою. У центрі Дніпра провели акцію, присвячену боротьбі з курінням. З великої моделі упаковки цигарок активісти

30 Травень, 17:58
Чи йде в політику головний лікар обласної клініки імені Мечникова Сергій Риженко (інтерв’ю)

Чи йде в політику головний лікар обласної клініки імені Мечникова Сергій Риженко  

30 Травень, 17:42
31 травня – день без тютюну. Погноз погоди, Дніпро і область (ВІДЕО)

Вітаю всіх, з вами Едуард Вихідного Дня з прогнозом погоди на 30 і 31 травня. Весна-2020 закінчується і зараз побачимо,

29 Травень, 18:17
У Дніпрі обрали підрядника, який буде чистити озеро у парку імені Глоби

29 Травень, 16:56
Вагон 19 трамваю загорівся 29 травня на вулиці Ударників у Дніпрі

29 Травень, 16:49
На 28 дітей — 20 працівників. У П’ятихатському районі закрили школу (ВІДЕО)

На 28 учнів — 20 працівників школи. У П'ятихатському районі депутати Лихівської об'єднаної територіальної громади проголосували за ліквідацію школи у

29 Травень, 16:40
Прогноз погоди на 29 травня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

28 Травень, 18:01
Під стінами ДніпроОДА підняли червоно-чорний прапор (ВІДЕО)

Червоно-чорний прапор посеред тротуару на проспекті Поля встановили активісти “Руху опору капітуляції”. Флагшток розмістили майже під стінами Дніпропетровської ОДА. Активісти

28 Травень, 17:58