22 Лютого 2019, 22:39

250 мільйонів гривень від минулого року область використає на ремонти доріг (КОМЕНТАР)

22 лютого у Дніпрі засідали обласні депутати. Цієї сесії багато хто чекав з особливими почуттями, бо мали обговорювати кілька резонансних питань – про долю 8-ї лікарні, коледжу культури та мистецтв і театрального коледжу. Але, власне, ці питання з порядку денного зняли. Першим традиційно поставили грошове питання. Внесли зміни до бюджету області на 2019 рік — вирішили як вчинити із залишками від минулого року, а їх 250 мійльонів. Обіцяють за ці гроші відремонтувати дороги. Майже скандальним виявилося голосування щодо Аульського водоводу. Підприємство пропонували приватизувати, проте рішення так і не проголосували. Голова обласної ради запевнив, що питання ще обговорять і рішення таки ухвалять.
Гліб Пригунов, голова Дніпропетровської обласної ради: В нас залишилося нерозподіленими 250 мільйонів гривень. Які доєдналися до базового бюджету на 19 рік. І вони будуть спрямовані на додаткові ремонт і будівництво, які знаходяться на балансі обласної комунальної власності. Було прийнято рішення про можливість проведення аукціону цього підприємства. Розуміємо, що це стратегічний об’єкт. На сьогоднішній день це комунальне підприємство є збитковим.

Вибір редакції

На Дніпропетровщині почнуть ремонтувати дорогу національного значення Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя

На Дніпропетровщині почнуть ремонтувати дорогу національного значення Н-23 Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя, вже укладено договір.

09 Липень, 10:03
Олімпійський центр планують відкрити у Дніпрі до кінця 2020 року (КОМЕНТАР)

Один із найстаріших стадіонів нашого міста, “Трудові резерви”, довго був занедбаний. Лише влітку 17-го року тут відкрили нові футбольні й

08 Липень, 22:18
Вантажівка з тротуарною плиткою провалилася на проспекті Яворницького в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Вантажівка з тротуарною плиткою провалилася у центрі Дніпра. Інцидент стався на перехресті проспекту Яворницького та вулиці Жуковського. На цьому місці

08 Липень, 19:38
Інспекція дніпровських маршруток – транспорт у неналежному стані знімають з роботи (ВІДЕО)

Проект “Смерть маршруткам” у Дніпрі продовжується. Інспекція міського департаменту транспорту проводить перевірки маршрутних автобусів. Перевіряють санітарний і технічний стан маршруток.

08 Липень, 17:43
Команда Дніпропетровщини – третя в змаганнях сільських голів і старост

08 Липень, 14:54
Нові температурні рекорди були встановлені у Дніпрі 5-7 липня

Начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак розповів, що Дніпро 3 дні поспіль бив температурні рекорди - перекривалися показники

08 Липень, 14:41
807 нових хворих на коронавірус виявили в Україні за останню добу: актуальна інформація про поширення інфекціі (КОМЕНТАР)

807 нових хворих на коронавірус виявили в Україні за останню добу. З них 65 дітей та 46 медиків. 200 пацієнтів

08 Липень, 14:25
Дніпропетровська область: надзвичайники надали допомогу літній жінці

08 Липень, 14:07