Вісім мільйонів гривень. Такий штраф мав сплатити Благодійний фонд «Мережа», що допомагає хворим на СНІД і туберкульоз в Дніпропетровській області. Управління Держпраці позивалося до фонду, мовляв, там працють неправомірно оформлені працівники. Суд першої інстанції вже скасував цей штраф. Натомість Держпраці оскаржило рішення знову. 4 березня Апеляційний адміністративний суд підтвердив незаконність накладення штрафу. Представники благодійного фонду називають ситуацію абсурдною. Вони зазначають, що надають допомогу чотирьом тисячам хворих за рахунок міжнародних грантів. У свою чергу представники Держпраці ситуацію не коментують.





