У березні-травні 2019 року МВС почне вводити в областях України посади «поліцейських-перемовників». З травня поліція діалогу має працювати в усіх областях України.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.
Пов’язано введення посади із президентськими та парламентськими виборами, що відбудуться цьогоріч. Сконцентровані сили поліції будуть на забезпеченні безпеки громадян.
До кінця тижня керівники відповідних підрозділів на місцях опрацюють та визначать необхідні для запуску поліції діалогу критерії та вимоги. Після цього у територіальних підрозділах призначать керівників підрозділів поліції діалогу.





