Багатодітні семи з 1 квітня отримуватимуть додаткові виплати в розмірі 1700 грн на місяць на кожну дитину, починаючи з третього, до досягнення ними шестирічного віку.
Таке рішення Кабінет міністрів ухвалив на засіданні в середу, 13 березня.
Як заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, допвиплата вводиться «з метою поліпшення матеріального стану, створення належних умов виховання».
До кінця року реалізація цієї ініціативи обійдеться бюджету в 2,4 млрд грн.
За підрахунками Мінсоцполітики, право на виплату отримають 158,8 тисячі дітей. Серед них 102 тисячі малозабезпечених багатодітних сімей, в яких підростає 63 тисячі дітей до 6 років.
Станом на 1 січня 2019 року в Україні на обліку стоїть 334 тисячі багатодітних сімей, в яких виховується 1 мільйон 136 тисяч дітей.





