На Дніпропетровщині затримали озброєного чоловіка – він кинув гранату і поранив поліцейського. Інцидент стався в лісосмузі поблизу міста Вільногірськ. Під час патрулювання правоохоронці помітили підозрілий автомобіль на “єврономерах”, що був припаркований поміж дерев. У мить перевірки документів водій вискочив з легковика, жбурнув гранату в бік вартових порядку та почав тікати. Правоохоронці змушені були відкрити вогонь на ураження – двічі поранили зловмисника в передпліччя та ногу. Зухвальцем виявився 32-річний раніше судимий місцевий мешканець. За посягання на життя поліцейського, чоловікові загрожує до 15 років тюрми. В обласному управлінні нацполіції журналістів запевнили: в пораненого співробітника контузія, але загрози життю немає.
Ганна Старчевська, речниця ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області: “Поліцейські підійшли до автомобіля, попросили водія надати своє посвідчення і вже пробачили у нього в руках гранату. Вони відійшли на безпечну відстань від автомобіля. Водій вийшов з авто та кинув у їх бік цю гранату. Далі він побіг, і вже досить швидко поліцейські за допомогою вогнепальної зброї його затримали, і в нього в руках була ще одна граната, яку він намагався застосувати”.
https://www.youtube.com/watch?v=ndzLjVHAo4o&feature=youtu.be





