У Дніпрі вступило у дію розпорядження міського голови Дніпра про завершення опалювального сезону.
Комунальне підприємство “Теплоенерго” Дніпровської міської ради та інші організації, що експлуатують комунальні виробничо-опалювальні котельні та теплові мережі, припинили подавати теплоносій мешканцям міста.
Таке рішення обумовлене підвищенням середньодобової температури повітря.
Також опалювальний сезон закінчується достроково у Херсоні та Одесі.





