У міській лікарні №7 розпорошили невідому речовину. Відвідувачі медзакладу і персонал кашляли та скаржилися на першіння в горлі. Усі вийшли на свіже повітря до прибуття підрозділів ДСНС. Надзвичайники на місці хімічних речовин не виявили, ймовірною причиною називають розпилення газу із балончика на першому поверсі. Наразі справою займаєтья поліція.





