У Дніпрі реконструюватимуть лікарні, які повернули на баланс міста з обласного підпорядкування.

Цього року ремонтні роботи планують розпочати у дитячих лікарнях №5 та №6. Зараз розробляють відповідні проекти, після їхнього завершення буде відомий кошторис. Роботи торкнуться фасаду та медичного обладнання. Реконструкція 6 лікарні відбудиться за кошт міського бюджету, вона пройде поетапно без переселення стаціонарних відділень. Тут облаштують прилеглу територію та дитячий майданчик. Інший медичний заклад ремонтуватимуть обласним коштом, тут вже готуються до тимчасового перенесення відділень в інші дитячі лікарні міста. Загалом до комунальної власності Дніпра повернулось 5 поліклінік, 7 стоматологій та 17 лікарень, які з 2011 року були в підпорядкуванні області.
Андрій Бабський, заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров’я населення міської ради:
“Ми надіємся, що це почнеться у цьому році, тому що чим швидше, тим краще. Наприклад, якщо реконструкція шостої лікарні буде тривати поетапно, по одному корпусу і переселення не потребує, то у п’ятій лікарні ця реконструкція буде викликати певні незручності. Тому план такий: щоб у якомога коротші терміни закінчити цю реконструкцію і, відповідно, обладнанням там новим, сучасним, медичними всякими приборами, обладнанням і тому подібне”.





