У Дніпрі затримали кримінальну трійцю, яку підозрюють у розбійному нападі та викраденні автомобіля. Слідчі встановили: пізно ввечері зловмисники, двоє з яких раніше вже були судимі, підбігли до приватного домоволодіння та вдерлися всередину гаража – там у цей час перебував власник із друзями. Під погрозою предмета, схожого на пістолет, зухвальці забрали у жертв телефони, більше 10 тисяч гривень і, прихопивши документи і ключі від автомобіля “Деу”, на поцупленому легковику зникли в невідомому напрямку. Власник іномарки вчасно повідомив про злочин правоохоронцям і вже за півгодини кримінальників затримали. До кінця досудового слідства членів угруповання триматимуть під вартою. Їм загрожує до 12 років тюрми.
Олександр Гаврилов, заступник керівника Індустріального відділення поліції Дніпра:
“ Двоє з них – уродженці Луганської області, один – мешканець міста Дніпро. Двоє раніше мали проблеми з законом. На теперишній час перевіряється їхня причетність до вчинення інших злочинів на території міста Дніпра”.
https://www.youtube.com/watch?v=btxY6c-j-mQ&feature=youtu.be





