Професійний театр у пішій доступності. Серія безкоштовних концертів і вистав стартує у дніпровських будинках культури. В рамках міського проекту “Народна філармонія” артисти провідних театрів Дніпра помандрують віддаленими районами. Відтак містянам не обов’язково виїжджати до центру — актори і музиканти самі приїдуть у найближчий будинок культури. Таку ініціативу місто реалізує вже третій рік поспіль. У 2017 році в її рамках провели 57 виступів, цьогоріч планують близько сотні. Рекламу запланованих вистав чи концертів будуть розміщувати у будинках культури. А загальну програму заходів можна переглянути на сторінці “Народної філармонії” в мережах Фейсбук та Інстаграм.
Олександр Шикуленко, заступник міського голови: “В этом новом сезоне мы планируем сделать около 100 мероприятий. Будут принимать участие все наши знаковые театры – академический театр оперы и балета, театр Шевченко, молодежный областной театр, КВН ДГУ, театр «Верим», театр кукол, Днепровский дом органной музыки, филармония Когана, «Юность Днепра», военный оркестр и т.д.”
Євген Хорошилов, начальник міського управління культури: “У першому етапі у нас 12 заходів. 13 квітня ми стартуємо в Лоц-Кам’янському будинку культури. Колектив Дніпровського національного академічного музично-драматичного театру імені Шевченка з дуже-дуже цікавою програмою “Світові кінохіти”.
https://www.youtube.com/watch?v=rqL3du1kS6Y&t=4s





