За офіційними повідомленнями, одразу після катастрофи загинула 31 людина, а 600 000 ліквідаторів, які брали участь у гасінні пожеж і розчищенні, отримали високі дози радіаціного опромінення. У 33 річницю Чорнобильської катастрофи у Дніпрі також і офіційно вшанували тих, хто ліквідовував наслідки аварії на ЧАЕС. Керівники області та міста, надзвичайники, активісти та, власне, ліквідатори наслідків аварії, які дожили до цього дня, згадали загиблих і принесли квіти до пам’ятника «Чорнобильський дзвін».
Едуард Підлубний, директор департаменту соціальної політики міської ради: “На сьогоднішній день у міській програмі майже 10 млн гривень виділено на допомогу. Сьогодні всі вдови загиблих чорнобильців отримали від міського голови допомогу. Сьогодні проходить програма оздоровлення в трьох пансіонатах на морі і в лісі. І сьогодні ми всі прийшли їх вшанувати”.





