Про це повідомляють в Закарпатській ОДА.
“На початку травня до 15-ї річниці вступу Польщі в Євросоюз Підкарпатське воєводство та Закарпатська ОДА організовують тимчасовий запуск пішохідного контрольно-пропускного пункту «Лубня – Волосате» на українсько-польському кордоні”, – йдеться в повідомленні.
Цю локаці вважають найбльш вдалою для створення першого КПП на українсько-польському кордоні в межах Закарпатської області.
Тимчасовий пункт пропуску працюватиме з 1 по 5 травня з 8.00 до 20.00 київського часу. Перетин кордону здійснюватиметься за Шенгенськими візами або біометричними паспортами.
Відео UA: Закарпаття





