Головний художник Дніпра Сергій Білий, активісти “Дніпро-Дизайн” та учасники ініціативної групи з охорони і збереження улюблених мистецьких об’єктів
міста Дніпро оголосили збір залишків мозаїки скульптури Ернеста Коткова “Дніпровські Хвилі”. Об’єкт зруйнували за розпорядженням підрядника,
який нібито має у планах побудувати на території біля палацу спорту “Метеор” торговельний центр. “Дніпровські Хвилі” за попередніми даними є
( тобто були!) на балансі Південного машинобудівного заводу (хоча офіційного підтвердження і взагалі будь-якої відповіді від керівництва ПМЗ ми досі не отримали).
Обуренню мешканців міста не було меж, і це стало прецедентом: соцмереживним негативом у бік вандалів ( а саме так назвали їх у мерії) справа не обмежилась.
Факт спричинив створення ініціативної групи, окремої сторінки у Facebook і цілої програми по фіксуванню, реєструванню та збереженню цікавих монументальних об’єктів
(скульптур, мозаїк, вітражів, тощо) у місті Дніпро.

Уже відбулося дві зустрічі робочої групи, двічі також намагалися зібрати і вивезти уламки скульпутри “Дніпровські Хвилі”.
Третю спробу хотілось би зробити фінальною на цьому етапі, тож головний художник Дніпра зробив тестове оглошення на своїй сторінці у Facebook,
щоб зрозуміти, скільки людей зможе прийти на допомогу.
Сбор мозаики 3
Многие сетуют, что мы собираем мозаику в будние дни, и они не могут поучаствовать…
Хорошо, давайте попробуем собраться в воскресенье 5 мая в 9 утра…
Отмечайтесь в комментариях +1 кто точно будет, и если будет достаточное количество желающих, организуем!






