За 15 днів рибоохоронний патруль у Дніпрі затримав 712 порушників
Загальна кількість збитків рибному господарству Дніпропетровщини від горе-рибалок – 234 тисячі гривень. За півтора місяці незаконно виловленої риби – майже дві тонни. Проте є і добрі новини: Дніпропетровська область – лідер в Україні у боротьбі з браконьєрством. Тим часом на ринках по всій області перевіряють продаж незаконного улову. Станом на 15 травня склали 35 протоколів, а останнє затримання відбулось у Васильківському районі. Інспектори вилучили 55 кілограмів риби.
https://www.youtube.com/watch?v=KDOjpM9e1V4&feature=youtu.be





