23 мая 2019, 17:42

Всеукраїнський фестиваль моди для молодих дизайнерів одягу відбувся у Дніпрі (ВІДЕО)

Восьмий рік поспіль Дніпропетровський коледж технологій та дизайну запрошує гостей з усієї України на яскраве свято. Тут влаштували Всеукраїнський фестиваль моди для молодих дизайнерів одягу «Весняна акварель». Взяли участь усі бажаючі, незалежно від місця проживання та віку. Цього разу колекції демонстрували і зовсім юні конкурсантки, і випускниці навчальних закладів, і дорослі працівники галузі. Взяти участь у показі одягу на сцені мріють багато дівчат. Цілі в учасниць зазвичай різні, але у цьому заході головне не перемога, як у традиційному конкурсі, це, скоріше, — випробовування себе. Катерина вперше у ролі моделі. Каже, готувалася до показу дуже відповідально.
Катерина Москаленко, студентка Державного коледжу технологій та дизайну: «Я в первый раз пробуюсь в этой сфере…. никогда… Это очень интересно и очень сближает коллектив. Мне нравится».
  А ось для Юлії — це останній конкурс за часів студентства — вона випускниця. Сьогодні такий захід – все ще розвага, але завтра вже стане частиною професії, що Юля отримала у коледжі технологій та дизайну.
 Юлія Ролик, студентка Державного коледжу технологій та дизайну: «Далі буду створювати нові образи і колекції для людей, які хочуть бути вишуканими та гарними. Мені дуже подобається брати участь у таких конкурсах, дуже люблю створювати одяг, і мені подобається як він виглядає на моделях і дівчатах. Це все дуже шикарно виглядає».
У цьогорічної «Весняної акварелі» досить широка географія. Усі бажаючі з профільних навчальних закладів, а також із студій та гуртків мод, змогли долучитися до участі у фестивалі. Приїхали із різних областей України.
«Сьогодні на нашому показі представлені роботи і харківського навчального закладу, і дніпропетровського… Тобто всі, хто мають такі спеціальності у коледжі…»
  На фестивалі була можливість проявити себе у будь-якому амплуа – моделі, дизайнера, стиліста, ведучого, критика, організатора показу. Учасники вважають: захід може стати гарним стартом для майбутніх фахівців легкої промисловості:  
«У нас наші випускники створюють свої студії мод, свої агенції і навіть виступають за кордоном. Коледж запрошує на навчання…» Наталя Силецька, в.о. директорки Богуславського вищого професійного училища сфери послуг: «Сьогодні молодь справляє враження талановитої української молоді, вона є путівником нашої легкої промисловості. На сьогоднішній день ми повинні підняти нашу легку промисловість, бо це наша економіка».
 

Вибір редакції

Сухо, сонячно, вітряно: прогноз погоди на 22 листопада, п’ятницю Дніпро і область (ВІДЕО)

Сухо, сонячно, вітряно: прогноз погоди на 22 листопада, п'ятницю Дніпро і область  

21 Ноябрь, 22:20
“Голоси з-за океану”: у Книгарні “Є” відбудеться зустріч-лекція про фотовиставку, присвячену подіям Голодомору

  “Голоси з-за океану”: у Книгарні “Є” відбудеться зустріч-лекція про фотовиставку, присвячену подіям Голодомору.  Сама виставка презентована в історичному музеї

20 Ноябрь, 21:11
Батьки вимагають безпечного харчування дітей: що треба змінити в системі шкільних їдалень області (КОМЕНТАР)

Безпечне харчування дітей у школах — батьки продовжують скаржитися на якість їжі.  На цю проблему звернув увагу Кабмін України. В

20 Ноябрь, 21:00
У Дніпрі дедалі частіше виявляють ВІЛ-інфекцію

У Дніпрі за 9 місяців 2019-го на 28,3 % збільшився показник захворюваності на ВІЛ-інфекцію у порівнянні з аналогічним періодом минулого

20 Ноябрь, 19:02
Прогноз погоди на 21 листопада, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

20 Ноябрь, 18:41
Проїзд за півціни. Де у Дніпрі курсують соціальні автобуси? (ВІДЕО)

    Проїзд за 3,50. На шести маршрутах Дніпра працюють "соціальні автобуси". Транспорт ходить в будні, у годину пік, у

20 Ноябрь, 18:38
Дніпрянин Ростислав Бережний став призером Кубка Європи з дзюдо

    В угорському місті Дьор закінчився Кубок Європи з дзюдо серед кадетів, спортсменів не старших за 18 років. На

20 Ноябрь, 14:17
У Дніпрі створено робочу групу з розгляду звернення громадського об’єднання «Екологічний патруль»

У Дніпровській міській раді відбулася нарада щодо створення робочої групи з питання розгляду звернення громадського об’єднання з охорони громадського порядку

20 Ноябрь, 14:15