Придніпровський пляж затопило стічними водами. Через аварію на колекторі в Дніпро вилилось близько трьох кубометрів каналізаційних стоків. Це сталось 9 червня. Як повідомляє прес-служба Придніпровської ТЕС, зараз течія ліквідована, колектор працює в нормальному режимі, а старі керамічні труби замінюють на вуглепластикові. Директор департаменту парків та рекреацій дніпровської міської ради Максим Музика зазначає, що роботи триватимуть до 15 червня. До цього часу пляж закритий для відвідування.





