Охоронна табличка на вулиці Вернадського,12 у Дніпрі не дає спокою вандалам. Перед новим роком її знищили вперше. На те саме місце дизайнери повісили тимчасову — із зверненням до потенційних хуліганів. Не пройшло і півдня, як і цієї таблички теж не стало. У поліції кажуть: наразі обидва факти зареєстровані у журналі Єдиного обліку Соборного відділення поліції, на місці працюють слідчі. Встановлюють обставини події та причетних до пошкодження майна.
Аліна Стадник, прес-секретарка Дніпровського відділу поліції: “Відпрацьовуються камери відеоспостереження, опитані мешканці будинку щодо можливих осіб, які могли це скоїти. Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 194 КК України, а саме – умисне знищення або пошкодження майна. Санкція даної статті передбачає покарання від штрафу – до позбавлення волі до трьох років”.





