Дім для безпритульних. Дніпровські активісти встановлюють теплі куточки для бездомних тварин, щоб тим було де сховатися в холодну зиму. Першу таку будку встановили місяць тому на території парку 40-річчя Перемоги. Наразі у місті встановили вже чотири домівки. Теплі куточки активісти розробляють власноруч. На будівництво кожної такої будки витрачають більше тисячі гривень, і це переважно гроші самих ініціаторів. З часом почали фінансово допомагати інші люди. Активісти запрошують усіх небайдужих долучитися до акції. Зв’язатися з волонтерами можна у мережі “Фейсбук”. Посилання ви бачите просто зараз на екрані. (facebook.com/nikita.fedan)
Микита Федан, громадський активіст: “Действительно, хотелось бы, чтобы люди помогли либо руками, либо помогли материалом. Это облегчит и нам немного работу. Потому что поехать, закупить материал, привезти его на место, где мы это все собираем, – у нас нет дачи или склада какого-то, обычный железный гараж, в котором мы все это делаем. И это все занимает минимум три часа работы – чтоб закупиться, привезти все это. Если есть люди, которые готовы своими руками это собирать, если есть люди, которые готовы помочь финансово, пусть лучше финансово они купят это, привезут и мы сделаем эту будку”.





