Про можливість реєструватися на авіарейс чи поїзд за електронним посвідченням водія сьогодні повідомив очільник Кабміну Олексій Гончарук.
Офіційне розпорядження Кабінету міністрів на його сайті поки відсутнє.
“Для посвідчення особи під час внутрішніх подорожей по Україні літаком чи поїздом можна буде використовувати е-посвідчення водія в мобільному додатку «ДіЯ» замість паспорта”, — повідомив Гончарук у своїх соцмережах.
“Забув паспорт – не встиг на літак або поїзд – більше не проблема”, – зазначив Гончарук.





