Гімн у кіно: після спецпоказу стрічки “Наші Котики” в Дніпрі глядачі заспівали разом з Уляною Супрун.
1 лютого в Дніпрі, в кінотеатрі “Кино Тема” відбувся спецпоказ картини “Наші Котики”.
Стрічку презентували режисер Володимир Тихий, продюсерка Уляна Супрун, а також три Дмитра – актори Дмитро Ярошенко, Дмитро Хомяк і Дмитро Тубольцев.
У Дніпрі 1 лютого стрічку показали паралельно у двох залах, адже квитки на спецпоказі розійшлися усі, а бажаючі потрапити на перегляд залишилися. Після показу учасники знімальної групи спілкувалися з глядачами та пресою, відповідали на запитання та розіграли кілька призів – постери та футболки. Глядачі не відпускали гостей більше години після закінчення фільму, розпитували та фотографувалися. Шикувалися на спільну світлину з Уляною Супрун і хтось із дніпровських волонтерів заспівав гімн України. Всі підхопили.
“Наші Котики” –– неполіткоректна патріотична комедія, яка вийшла у прокат 30 січня.





