04 февраля 2020, 22:50

Державні нагороди 15 мешканцям області вручили в Дніпропетровській ОДА

15 найкращих металургів, діячів культури та мистецтв, благодійників, вчителів та аграріїв 4 лютого відзначили державними нагородами в Дніпропетровській облдержадміністрації. Підписані подяки від президента та пам’ятні нагороди урочисто отримали з рук очільника області.   «Заслуженого артиста України» 4 лютого отримав скрипаль з Кам’янського Олександр Володін. Розповідає, зі своїх 47 років музиці віддав 41.  

Олександр Володін_заслужений артист України «Я конечно же безмерно счастлив получить такую высокую награду. Конечно же, это очень важно. Наверное шел всю жизнь к этому. Я это воспринимаю как апплодисменты»

  Олег Саліхов — футбольний тренер. Все життя, розповідає, віддав спорту. Наразі обіймає адміністративну посаду в спортивному клубі вищого училища фізичної культури. Нагорода, каже, це звісно добре. Однак важливіша оцінка праці для нього — ставлення і досягнення підопічних.

Олег Саліхов_заслужений працівник культури і спорту «Спортсмены большие и футболисты, и гребцы были, и было очень много других профильных видов, кторые стали хорошими людьми — это раз, второе — достигли больших каких-то результатов. Ну и третье — они не забывают взрослых, к которым они приезжают не только по праздникам. Они просто приезжают и оказывают помощь.»

Почесну нагороду також отримав агломератчик з Нікополю Роман Нікитюк. З 19 років, розповідає, працює на місцевому феросплавному заводі. Для нього, каже, нагорода — це заслужена оцінка робочих досягнень.

Роман Нікитюк_отримав нагороду «за працю та звитягу» «Это доверие наверное и поступки, и вся твоя работа оценена такой высокой наградой. Очень важно и приятно.»

Обирали претендентів фахові комісії. Стаж, заслуги та досягнення — основні критерії відбору найкращих працівників, зазначає очільник області.
  Олександр Бондаренко_голова Дніпропетровської облдержадміністрації «Тут є складна бюрократичнка процедура. Це не просто так. Це місяці роботи. Це гарна подія і мені здається — гарна мотивація для людей працювати надалі і залишатися тут, в нашій області.»
 

Вибір редакції

Одного із призвідників смертельного ДТП у Дніпрі відпустили на домашній арешт (коментар)

  Наразі вже з'ясовано, що в салоні "Ауді" під час ДТП були учасники злочинного угруповання. Вони тікали від патрульних на

19 Февраль, 23:17
У Кривому Розі затримали чоловіка, який розчленував жінку через борг у 200 гривень (КОМЕНТАР)

Кривава розправа через 200 гривень: у Кривому Розі затримали чоловіка, який розчленував людину. Один із фрагментів тіла знайшли місцеві в

19 Февраль, 21:51
Поліцейські затримали банду викрадачів людей і врятували жінку (КОМЕНТАР)

Поліцейські затримали чергову банду викрадачів людей. В її складі  четверо чоловіків. Двоє з них  судимі за тяжкі та особливо тяжкі

19 Февраль, 21:46
Пам’ять людей, що полягли у боях за Дебальцеве, вшанували у Дніпрі (КОМЕНТАР)

Активна фаза боїв припала на період з  21 січня до 18 лютого 2015 року. Точну кількість загиблих, полонених та поранених

19 Февраль, 21:28
Теплий день і скромний вітер — прогноз погоди на 20 лютого  (ВІДЕО)

Теплий день і скромний вітер - прогноз погоди на 20 лютого 2020 року.            

19 Февраль, 19:10
Костюмована екскурсія Дніпром від Олександра Поля (ВІДЕО)

Познайомитися із історією Дніпра разом із видатною історично постаттю — у  березні в Дніпрі почнеться костюмована екскурсія "Видатні історичні постаті".

19 Февраль, 19:01
Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ нагадали про День Герба (ВІДЕО)

Нагадати українцям про День герба — на плацу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ провели святоковий флешмоб.   Близько сотні курсантів сформували

19 Февраль, 18:55
Дніпропетровський театр опери і балету підготував концерт Пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні

Жителів Дніпропетровщини запрошують на концерт пам'яті. Його підготував обласний театр опери і балету - до Дня Героїв Небесної Сотні. Вхід

19 Февраль, 15:59