Філія всеукраїнської організації “Асоціація жінок «Дія» – відтепер і в Дніпрі. Наше місто стало двадцять другим, де з’явився осередок. Подібні вже існують навіть за кордоном – у Польщі та Чехії. Громадська організація існує з 2016-го. До асоціації і дніпровського осередку, зокрема, може долучитися будь-яка жінка віком від 18 років. Керівниця осередку, Галина Целовальниченко, пояснює: потрібне лише бажання діяти та змінювати на краще життя країни та регіону. І трошки формальностей: щоб ознайомитись із роботою організації та зрозуміти цінності, треба відвідати два заходи філії. Головна задача асоціації – об’єднувати жінок. Більше інформації можна знайти на сторінці у фейсбук та на офіційному сайті ГО. Попри те, що у Дніпрі осередок лише починає роботу, вже встигли окреслити основні напрямки діяльності та нібито розуміють над чим працюватимуть у першу чергу.
Наталя Делієва, голова Всеукраїнської організації “Асоціація жінок України” “ДІЯ”: “Ці проблеми є повсюди, наприклад, коли я була на 62 сесії ООН, де всі обговорювали проблеми, то всі говорили про одне і теж. Це гендерна нерівність, це насилля над жінками, продаж жінок. Нерівність в політиці, бізнесі, жінок не вводять в раду директорів.
Галина Целовальниченко, голова дніпровської філії “Асоціація жінок України” “ДІЯ”: “Серед стратегічних напрямків, які ми тут обрали для себе на Дніпропетровщині – підтримка жіночого підприємництва та жіночих ініціатив, боротьба із жіночою бідністю та з гендерною нерівністю в аспектах економічних. Підтримка і захист прав жінок та дітей з інвалідністю. Це загальна підтримка жінок та дівчат”.