12 февраля 2020, 19:19

«9 канал» чекає на поповнення. Хто стане новим обличчям прогнозу погоди? (ВІДЕО)

На «9 каналі» — нові обличчя. Прогноз погоди змінює ведучих. І на часі — перший дебют. Про нового колегу більше розкаже наша синоптикиня Юлія Бублик.
Юлія Бублик, ведуча прогнозу погоди на «9 каналі»: «Привіт усім! Пам’ятаєте, в новорічному випуску «9 каналу» я анонсувала зміни, які чекають на прогноз погоди у 2020 році? Як ні, то нагадаю:це було так…»
     
Юлія Бублик, ведуча прогнозу погоди на «9 каналі»: «Запевняю, причини таких змін — приємні. Але сьогодні  не про мене, а про мою колегу Настю Парнет. Вона першою заступає на варту материнства. Привіт! Скажи, відчуваєш себе без п’яти хвилин мамою?» Анастасія Парнет, ведуча прогнозу погоди на «9 каналі»: «Ні, ще не відчуваю зовсім. Я влаштувалася на роботу вже вагітною, але я про це ще не знала. Тому, коли мені запропонували бути ведучою прогнозу погоди, я була вже на другому-третьому місяці вагтності».
  Зараз Настя при надії вже восьмий місяць. Розповідає: на такому терміні працювати в студії — доволі важко.  
 Анастасія Парнет, ведуча прогнозу погоди на «9 каналі»: «С приходом 30 недели я начала чувствовать, что мне уже тяжело говорить — у меня было давление на диафрагму. Тяжело было произносить весь текст, тяжело было без одышки это делать. Соответственно, я поняла, что лучше найти себе хорошую, надежную замену, которая у меня есть, — и уходить на заслуженный отдых».
  Поки Настя спілкувалася зі мною, у гримерці до «погодного» дебюту готувався оцей таємничий парубок. Він відомий прихильникам дніпровського театру «Віримо!»  
Юлія Бублик, ведуча прогнозу погоди на «9 каналі»: «Хто не впізнав, знайомтеся: Едуард Парнет — досвідчений(професійний) актор і відтепер — мій колега по погоді. Так, вам не почулося його прізвище — Парнет. Таке, як і в Насті. Бо він — її чоловік».
 
Едуард Парнет, новий ведучий прогнозу погоди на «9 каналі»: «Всё хорошо, всё отлично!» — «Не страшно було?» — «Нет! Чего страшно? На камеру? Я выхожу на сцену, где 500 человек, — там страшнее, чем здесь», — «Скажи, які слова важко давалися?» — «Стрітення» і «нашорошили».
  Чи підтримати дружину, Едуард не вагався: це вважає своїм обов’язком.  Так, принаймні, говорить поза камерою. Але щойно опиняється в об’єктиві — віджартовується.  
Едуард і Анастасія, ведучі прогнозу погоди на «9 каналі»: «Она меня бьёт»,  — «Ты меня очень любишь!» — «Любим друг друга…» — «Очень счастлив!»  Едуард Парнет, новий ведучий прогнозу погоди на «9 каналі»: «Мне студия понравилась, мне камера понравилась. Тексты мне пишет жена», — «Як колеги на роботі сприйняли це?» — «Они еще не знают», — «Дитина теж в студії буде проводити дні?» — «Да! У меня кенгуру вот тут будет, мы её оденем — и она тоже будет: «Сегодня плюс 2!»
  Отже, без зайвих слів — оновлена погода на «9 каналі»!    

Вибір редакції

Одного із призвідників смертельного ДТП у Дніпрі відпустили на домашній арешт (коментар)

  Наразі вже з'ясовано, що в салоні "Ауді" під час ДТП були учасники злочинного угруповання. Вони тікали від патрульних на

19 Февраль, 23:17
У Кривому Розі затримали чоловіка, який розчленував жінку через борг у 200 гривень (КОМЕНТАР)

Кривава розправа через 200 гривень: у Кривому Розі затримали чоловіка, який розчленував людину. Один із фрагментів тіла знайшли місцеві в

19 Февраль, 21:51
Поліцейські затримали банду викрадачів людей і врятували жінку (КОМЕНТАР)

Поліцейські затримали чергову банду викрадачів людей. В її складі  четверо чоловіків. Двоє з них  судимі за тяжкі та особливо тяжкі

19 Февраль, 21:46
Пам’ять людей, що полягли у боях за Дебальцеве, вшанували у Дніпрі (КОМЕНТАР)

Активна фаза боїв припала на період з  21 січня до 18 лютого 2015 року. Точну кількість загиблих, полонених та поранених

19 Февраль, 21:28
Теплий день і скромний вітер — прогноз погоди на 20 лютого  (ВІДЕО)

Теплий день і скромний вітер - прогноз погоди на 20 лютого 2020 року.            

19 Февраль, 19:10
Костюмована екскурсія Дніпром від Олександра Поля (ВІДЕО)

Познайомитися із історією Дніпра разом із видатною історично постаттю — у  березні в Дніпрі почнеться костюмована екскурсія "Видатні історичні постаті".

19 Февраль, 19:01
Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ нагадали про День Герба (ВІДЕО)

Нагадати українцям про День герба — на плацу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ провели святоковий флешмоб.   Близько сотні курсантів сформували

19 Февраль, 18:55
Дніпропетровський театр опери і балету підготував концерт Пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні

Жителів Дніпропетровщини запрошують на концерт пам'яті. Його підготував обласний театр опери і балету - до Дня Героїв Небесної Сотні. Вхід

19 Февраль, 15:59