14 февраля 2020, 19:53

Як у Дніпрі святкували День святого Валентина (ВІДЕО)

  Зізнатися у кохані, подарувати валентинку чи зробити крок більш серйозний. 14 лютого всі закохані відзначають свято. А деякі пари в цей день навіть офіційно зареєстрували свої стосунки. Анна Вернігорова також пройнялася атмосферою дня святого Валентина.
Директор РАЦСа: «Я оголошую вас чоловіком та дружиною: «Рома та Аня відтепер родина. У День святого Валентина вони побралися. Амур цілився у цю пару давно, але потрапив у ціль не відразу». Анна та Роман Неізвєсниє — молодята: «Раньше мы встречались и на улице, как потом оказалось. Мы пересекались взглядами, мы пересекались по работе, но случай… 5 октября 2018 года мы встретились и с 15-го го начали встречаться. Амур попал».  
День святого Валентина для нової родини тепер точно незабутній. Батьки не стримують сліз та емоцій, молодята ж дякують їм за те, що навчили кохати. Адже саме з любові починається нове життя. Не схибив Бог кохання і у випадку Олі та Валери. Молодята віддали один одному серця близько року тому. Тепер нервують, переймаються за весілля, гостей та… за подальше спільне життя. Адже Амур цього разу працював не один, у напарники запросив… лелеку.
Ольга та Валерій Гаврилюк — молодята: «Да, а что тут планировть? 14 сентября».
У Чечелівському РАЦСІ  14 лютого з’явилися на світ майже 20 нових комірок суспільства. Ще декілька хвилин і ось вона — новонароджена родина Комар.
  «Чи готові ви створити родину?» — «Так, готові!»
У нашій області саме у День всіх закоханих в цьому році побралися понад 200 пар. Вони офіційно зареєстрували свої стосунки. У Чечелівському ж РАЦСІ, як символ вічної любові, молодятам дарували червоні троянди та намагалися віддячити Амуру, який знов заточує стріли та шукає нові цілі.
Любов Ляпченко  — начальник Чечелівського районного відділу РАЦС: «Мы дарим каждому открытку, на которой написано: «Одного разу я загадав тебе і ти здійснилася». И дарим частичку нашего ЗАГСА — розочку. Их біло 4, сейчас будет 3″. 
    Авторка — Анна Вернігорова Камера — Руслан Герасименко

Вибір редакції

Карантин завершено: 17-го лютого всі школи міста відновили навчання

Карантин завершено. 17-го лютого всі школи міста відновили навчання. Станом на 14-те лютого, за даними Дніпровського міського відділу лабораторних досліджень,

17 Февраль, 21:17
На Ломівській насосно-фільтрувальній станції завершилася реконструкція (КОМЕНТАР)

Більш якісна вода  тепер має бути у мешканців лівого берега Дніпра - на Ломівській насосно-фільтрувальній станції завершилась реконструкція.  За сімдесят

17 Февраль, 20:03
Прогноз погоди на 18 січня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Февраль, 19:43
Берлінський мур по-дніпровськи: авангардистські картини доповнили німецьку виставку в музеї “Машини часу”(ВІДЕО)

“Берлінський мур” замість мольберту. Технічний музей “Машини часу” доповнює німецьку виставку картинами. Їх на імпровізованій Берлінській стіні вимальовують молоді художники.

17 Февраль, 19:12
Непросте материнство — у Дніпрі стартував тренінг для жінок, які виховують дітей з особливими освітніми потребами (ВІДЕО)

  Допомога жінкам, які виховують дітей з особливими освітніми потребами. У Дніпрі розпочався благодійний треніг, присвячений темі особливого материнства. Вісім

17 Февраль, 19:08
Ярослава Магучіх перемогла на турнірі серії «World Indoor Tour»

Дніпровська легкоатлетка Ярослава Магучіх перемогла на турнірі серії «World Indoor Tour», що проходив у Глазго (Шотландія). Спортсменка з першого разу

17 Февраль, 16:04
Міністерство соціальної політики України повідомило, що у 2020 році зросте максимальний розмір аліментів, який може бути встановлено судовим наказом

  Інформація з’явилась у прес-службі відомства. У 2020 році зростання пройде в два етапи. На дитину віком до 6 років:

17 Февраль, 15:07
20 – 29 лютого у Дніпрі проходитимуть дні газети «День»

17 Февраль, 14:05