19 Лютого 2020, 19:01

Костюмована екскурсія Дніпром від Олександра Поля (ВІДЕО)

Познайомитися із історією Дніпра разом із видатною історично постаттю — у  березні в Дніпрі почнеться костюмована екскурсія “Видатні історичні постаті”. Цього разу про внесок у розвиток Дніпра розповідатиме гід в образі дослідника-археолога, мецената, краєзнавця і громадського діяча  Олександра Поля. Для журналістів музей організував спеціальний прес-показ.   У ролі Олександра Миколайовича –  студент-магістр історичного факультету ДНУ. Повного перевтілення досягати не треба, головне – створити антураж другої половини 19-го століття, розповідає Віктор.
                Віктор Бородін, гід: “Час, коли Поль остаточно заселяється, живе на території губернії – друга половина 19-го століття, 50-ті роки. Помирає в 1890-му році. Тобто ці приблизно 40 років. Час, який ми висвітлюємо,  дуже важливий для самого міста. Ми зосереджуємо увагу на подіях і робимо такий оммаж, перевтілюючи головного ведучого в людину цього часу, щоб зробити екскурсію більш цікавою”.
Маршрут екскурсії охоплює місця, де  жив, працював і відпочивав Олександр Поль.
            Віктор Бородін, гід: “Ми починаємо від пам’ятника Полю, проходимо повз будинок губернатора, який він відвідував на початковому етапі свого життя в Катеринославі. Далі підіймаємося проспектом – оглядаємо будинки, які з ним пов’язані. Доходимо до кульмінації – будинок самого Поля, який знаходиться на Соборній площі. І доходимо до парка Шевченка, і там закінчуємо нашу екскурсію”.
Костюмована екскурсія має привернути  більше уваги дніпрян і туристів  до історичних постатей міста. Неординарний формат  покликаний зламати стереотипи щодо стандартів проведення екскурсій. Поль для Дніпра — особистість знакова, але чи знають про нього місцеві? Формат костюмованих екскурсій вже опробували  – раніше ходили стежками Нестора Махно.
                Ольга Стесенко, керівниця туристичного-інформаційного центру Дніпра: “Ми побачили, що містянам це цікаво. Є запити такої екскурсії. Тому ми вирішили зробити презентацію. І далі плануємо раз на місяць проводити її з регулярністю. Ми плануємо трошки збільшити масштаби цієї екскурсії. Це може буде не одна особа, а театралізоване дійство”.             Віктор Бородін, гід: “Сітка, коли будуть проводитися екскурсії – в розробці. Тому надалі ця інформація буде висвічуватись на інформаційних сторінках інформаційного-туристичного агенства Дніпра”.
     

Вибір редакції

У міській лікарні Покрова планують облаштувати сучасне відділення екстреної меддопомоги

«Загалом запланували створити в опорних лікарнях області 13 таких відділень – відповідно до програми Президента України «Велике будівництво». Їх облаштують

16 Липень, 14:30
Замість блакитних ялинок — парковка. У центрі Дніпра знову спиляли дерева (КОМЕНТАР)

Замість блакитних ялинок — парковка. У центрі Дніпра, поблизу цирку, спиляли близько 10 блакитних ялинок. На сусідніх деревах є мітки

15 Липень, 22:48
Петриківка у кіно: в Дніпрі презентували дитячий мюзикл “Дронині Мандрони” (ВІДЕО)

День прем'єри у Дніпрі. 15 липня кінематографісти провели прем'єрний показ дитячого музичного фільму “Дронині Мандрони”. Картину зняли за кошти області.

15 Липень, 17:12
У Дніпропетровській області новий очільник Головного управління Національної поліції

У Дніпропетровській обласній поліції - кадрові зміни. 15 липня заступник Голови Національної поліції України Олексій Руденко представив керівному складу нового

15 Липень, 16:47
Чому відпочинок у Бердянську – “по-богатому”? Прогноз погоди на 16 липня (ВІДЕО)

Вітаю всіх! На "9 каналі" час прогнозу погоди, з вами Літній Синоптик Ед. В центрі нашої уваги – четвер, 16

15 Липень, 16:43
На Дніпропетровщині обмежили час роботи нічних клубів та кафе

На Дніпропетровщині посили карантин, заборонивши закладам громадського харчування та нічним клубам працювати з 23:00 до 7:00. Про це повідомляє "

15 Липень, 15:36
В опорній школі Перещепино вперше з 1973 року роблять капітальний ремонт (ВІДЕО)

Реконструкція почалася у минулому році. Наразі роботи виконані на 90%. З обласного бюджету виділили майже 120 млн грн. Вже готова

15 Липень, 14:21
Негода у Дніпрі – дощ обернувся лихом для мешканців деяких районів (ВІДЕО)

Розмиті дороги і затоплені вулиці, підвали та під'їзди житлових будинків - результат зливи, яка розпочалася у Дніпрі надвечір 13 липня.

14 Липень, 18:03