26 февраля 2020, 17:41

Нова професія у 70 років: “Тиждень дорослого стажера” стартує у Дніпрі (ВІДЕО)

Пірнути у нову професію на один тиждень. Та ще й тоді, коли тобі за сімдесят років. Ініціатива “Тиждень дорослого стажера” стартує у Дніпрі. У березні люди поважного віку пройдуть п’ятиденне стажування у п’ятнадцятьох компаніях міста. Для того, щоб навчитися новому фаху, людям елегантного віку не треба мати спеціальну освіту. Головне — бажання. З ентузіастами, молодими душею, зустрілася Юлія Бублик. Ніні Володимирівні — 78 років. На пенсії вона веде активний спосіб життя — відвідує лекції, театри та розважальні заходи. Цього разу вирішила долучитися до проєкту “Тиждень дорослого стажера”. З 2 по 6 березня пані Ніна спробує себе у новій сфері.
Ніна Красиля, майбутня стажерка: «Я вообще инженер. Занималась инженерными профессиями, поэтому я, конечно, хотела что-нибудь отличное от неё. Вот я узнала, что есть в проекте продажа белья. Я всегда любила хорошее бельё, поэтому мне это очень интересно!»
Яку білизну продаватиме, постільну чи нижню, стажерка поки що не знає. Але каже: подобається і та, й інша. Більше того, Ніна Володимирівна готова скласти гідну конкуренцію молодим консультантам. Таких, як вона, активних пенсіонерів, у проєкті  чимало — заявку до участі подали аж сорок охочих.
Галина Підберезна, кураторка проєкту “Тиждень дорослого стажера”: «Наразі в нас 15 вакансій, то ми на ці 15 вакансій відібрали 15 стажерів. Акцент ми робили на людей 70 +. Прийшли люди 1937 року народження. Ми були в шоці. 1941 рік народження. Я кажу, а в мене мурашки по шкірі — це просто дивовижно!» Влада Миколюк, кураторка проєкту, керівниця PR-агенції “PRoector”: «Мы хотим разрушить стереотип о некомпетентности, непрофессионализме людей старшего возраста».
Серед новоспечених стажерів — тринадцять жінок і лише двоє чоловіків. Їм усім підібрали вакансії до вподоби.
Галина Підберезна, кураторка проєкту “Тиждень дорослого стажера”: «Це флорист, це PR-менеджер, це бариста, консультатнт по стилю, це майстер на СТО “Merсedes”, це карамельє». Влада Миколюк, кураторка проєкту, керівниця PR-агенції “ProEctor”: «Многие обещают работодатели, что если стажер будет проявлять инициативу, ответственность, хорошо себя проявлять с точки зрения профессионализма, они их рассмотрят даже как на постоянную работу».
Ті люди поважного віку, що подавали заявки, але не потрапили у проєкт, іще матимуть таку нагоду. Наступний тиждень дорослого стажера, ймовірно, проведуть ближче до літа.
Юлія Бублик, журналістка: «9 канал» також долучається до цієї ініціативи. І вже з другого березня я стану кураторкою оцієї прекрасної пані Лідії. Скажіть, чому обрали саме журналістику?» Пані Лідія: «Журналистика мне всегда нравилась, испытывала даже какую-то подсознательную тягу. И даже в молодости хотела поступать на факультет журналистики, но в последний момент чего-то как-то испугалась!»  Юлія Бублик, журналістка: «Ну, тепер маєте нагоду спробувати вже в ширшому сенсі себе, як журналіста. Отже, за подальшими досягненнями пані Лідії дивіться у наступних випусках!»
Авторка — Юлія Бублик, Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Робота блокпостів навколо Дніпра. Поліцейські коментарів не дають, а за яким принципом зупиняють машини — невідомо (ВІДЕО)

Другий день посиленої роботи блокпостів навколо Дніпра після відповідного рішення міської комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. 8 квітня

09 Апрель, 17:45
10 квітня — день братів і сестер. Прогноз погоди, Дніпро і область (ВІДЕО)

Усім привіт! З вами Едуард Парнет і нам з вами вже час обговорити поведінку погоди у п'ятницю Перед тим, як

09 Апрель, 17:38
Цьогоріч Дніпропетровська ОДА забезпечить питною водою мешканців ще 9 населених пунктів

09 Апрель, 16:33
В офісі президента розглядають можливість послаблення карантину до 24 квітня

Заступник керівника офісу президента, секретар Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19, Кирило Тимошенко, заявив про можливість послаблення карантинних обмежень в

09 Апрель, 13:50
Подати документи на оформлення шлюбу і розлучення можна онлайн

Під час карантину в Україні одружилися понад 5 тисяч пар, а  розпалися 1,7 тисяч шлюбів, йдеться в повідомленні Міністерства юстиції.

09 Апрель, 13:17
Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 9 квітня в Україні 1892 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 57 летальних,

09 Апрель, 11:50
Розпорядження міської комісії ТБНС про обмеження транзитного руху не є законним, — юристи (КОМЕНТАР)

Не пускати гостей з інших областей, розвертати транзитний транспорт і вимірювати температуру кожній людині. Так вирішила Дніпровська міська комісія з

08 Апрель, 20:01
Поліцейські Кривого Рогу масово перевіряють, як мешканці дотримуються карантину (КОМЕНТАР)

Понад 300 правоохоронців вийшли на вулиці Кривого Рогу, щоб проконтролювати як містяни дотримуються умов карантину. Поліцейські перевіряють носіння масок, щоб

08 Апрель, 19:44